sobota, 18 maja 2013

WYNIKI 3 TYGODNIA BUTY

Hejka

I minął już kolejny trzeci tydzień naszej zabawy, jak ten czas leci i tym samym czas na podsumowanie tygodnia, w którym zebraliśmy łącznie 16 prac 

Oto one:


Ciężko było mi wybrać prace, bo jedna prześcigała drugą, na początku miałam inne typy, ale koniec końców je zmieniłam, więc tak:

1 MiejsceTwoje prace mnie zachwycają, jedna prześciga drugą, uwielbiam je przeglądać, ta czerwona kreska na linii wodnej mnie zachwyciła  jest po prosty rewelacyjna muszę to kiedyś wypróbować, piękne kolory, cieniowanie i te cyrkonki wszystko rewelacyjne!!! I właśnie ona zapewniła ci pierwsze miejsce i 15 pkt :) 

2 Miejsce Te trampki są zabójcze, jak je zobaczyłam od razu wiedziałam, że będziesz w finałowej trójce :) Panterka też jest ekstra, al;e trampki je przebiły, tak sobie pomyślałam, że jakby te paznokcie były okrągłe to już w ogóle byłby czad!!! jednak domyślam się, że szkoda ci było psuć kształt paznokcia:) 

3 MiejsceTe kolorowe kropeczki na czarnym tle prezentują się bombowo, kolejna praca, która zobaczyłam i wiedziałam, od razu że będzie podium :) 

Wyróżnienia:Za ten trampek na twarzy, który całkowicie mnie powalił:) Dla Was dziewczyny po 2 pkt:)

Jeszcze raz serdecznie dziękuje za udział w projekcie i za wszystkie wspaniałe prace, zaczynamy kolejny czwarty już tydzień

Temat :

Lata 20,60,80

 Mimo, że już minęły pozostawiły po sobie ogromny ślad, którym możemy się inspirować, wybieramy jakie chcemy, przy czym piszemy jakie wybrałyśmy 

Możecie wybrać sobie, które przy czy koniecznie podanie jakie to lata, mile widziane zrobienie wszystkich lat :) 

Z niecierpliwością czekam na Wasze prace :D

9 komentarzy:

 1. Aż brakuje mi słów Malwinko za to wyróżnienie! Inne prace były też rewelacyjne i po prostu ciężko uwierzyć, że po raz kolejny moja została doceniona i uznana! <3

  glamdiva.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. gratki dla dziewczyn postaram się zrobić wszystkie lata ale nie jestem pewna 20

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo dziewczyny! prace są ciekawe, mega kolorowe i bardzo pomysłowe!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla Wszystkich :) GlamDiva otrzymała zasłużone Główne miejsce:) A..i ja bardzo dziękuję za wyróżnienie, nie spodziewałam się . Strasznie mi miło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję bardzo za 2 punkty! :) miałam teraz ciężki tydzień i myślałam, że nic nie uda mi się zmalować, a tu zmalowałam i jeszcze 2 pkt zarobiłam ;D dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje;) jak zwykle wszystkie prace świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobur kolorow masz ciekawy

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy