niedziela, 23 lutego 2014

Pierwsza rocznica bloga- podsumowanie oraz różowy makijaż

Witajcie Kochani!!!

Śpieszyłam się dzisiaj jak mogłam, aby zdążyć z tym postem przed północą, a dlaczego?!
Bo dzisiaj jest dla mnie ważny dzień w blogsferze, równo rok temu napisałam pierwszy post dla Was! 

I chciałam Wam serdecznie podziękować za to że jesteście, wchodzicie, komentujecie i co najważniejsze dla mnie wracacie, dla takich chwil warto tworzyć!!!

Do blogowania namówiła mnie inna blogerka którą poznałam w Akademi Rimmel Aknezz na początku się wahałam, ale ostatecznie postanowiłam zaryzykować, a co mi szkodzi:) 

W ogóle nie spodziewałam się takiego efektu, nie znałam się na tym całym blogowaniu i nie ukrywam że było ciężko, jakoś nigdy nie wpadałam na blogi i nie wiedziałam jaki one mają potężny zasięg. Pamiętam jak czekałam na pierwszych obserwatorów, pierwsze komentarze i odwiedziny, a każdy kolejny powodował ogromny uśmiech na mojej twarzy!  Dziś nie żałuje ani chwili spędzonej z Wami poznałam wiele wspaniałych osób, dowiedziałam się dużo nowych rzeczy i co najważniejsze dla mnie przeszkoliłam się w tej dziedzinie! Patrząc na stare zdjęcia mówię kurcze jak ja to mogłam zmalować?! Ale wy wpadając do mnie dawaliście mi ogromnego kopa do tworzenia, a jak by nie było"praktyka czyni mistrza" 

Patrząc na dzisiejsze statystki mam wielką radość i ogromne zdziwienie powtórzę się po raz kolejny nie spodziewałam się takiego zasięgu!!!

Przez rok :

Odwiedziło mnie: 54 161
Skomentowało: 3 832
Obserwuje : 217
Dodało do kręgów: 133
Napisałam postów: 316

FB parę miesięcy później ale tam jest Was aż: 1 082

Zaczęłam brać udział w konkursach i projektach przez rok wygrałam ich aż 37!!!

Zaczęły się odzywać firmy o współprace(dla mnie to ogromne zdziwienie, nawet nie wiedziałam że takie coś istnieje:)) I jest ich aż 5 (teraz dogaduje się z 6 ) 

A prywatnie :

Hmm organizowałam wieczór Panieński Siostry, następnie bawiliśmy się u niej na weselu (fotki możecie zobaczyć w starszych postach) a teraz oczekuje na moją chrześnice, która pojawi się wśród nas lada dzień.

Otworzyłam sobie hurtownie kosmetyczną i mam nadzieję dążyć do jej większego rozwoju, dalej prowadzę sobie swoje stanowisko stylizacji paznokci i wizażu i tak się kręci :)

A z okazji tej rocznicy postanowiłam sobie zrobić sesje z "torcikiem" hihi

Babeczka posłużyła idealnie, jednak nie miałam żadnej świeczki do tortów, więc za nią służy mi świeczka-podgrzewacz, którą przycięłam :D 

Udało się zdązyć!!!

Jeszcze raz dziękuje!!!!!!!!!

I mam nadzieję, blogować kolny rok :****11 komentarzy:

 1. zasłużone wszystkie komentarze lajki i wygrane! jesteś cudowna i masz duży talent :) życzę Ci by za kolejny rok statystyki urosły 2-krotnie! na nawet 3-krotnie :) trzymaj się ciepło :) buziak

  OdpowiedzUsuń
 2. No to powodzenia, weny i czasu dla nas w kolejnych latach!
  Makijaż cudny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia, a makijaż cudny ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne liczby, gratuluję i powodzenia w dalszym pisaniu! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana gratulacje! Zyczę Ci wytrwałości w prowadzeniu bloga, bo oglądanie go to czysta przyjemność! Życzę Ci także abyś zawsze spełniała swoje pasje i marzenia i dążyła do swoich celów w życiu! Rozwijaj się i twórz jak najwięcej bo widać, że daje Ci to spełnienie i szczęscie! Trzymaj tak dalej !
  Buziaki :*:**:*:*:*

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje wytrwałości i życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 7. O to widzę, i tak też mi się wydawało - zaczęłyśmy blogować w podobnym czasie, tyle,że mój pierwszy wpis pojawił się 7 marca:) Gratulacje i oczywiście życzę dalszych sukcesów i pomyślnych współprac - a przede wszystkim spełnienia wszystkich blogowych i życiowych marzeń :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję osiągnięć!:)
  Piękny makijaż:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeszcze raz dziękuje Wam serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję kochana i życzę kolejnych sukcesów

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy