poniedziałek, 16 września 2013

Lato/Zima dla Hedonistki + pierwsza współpraca :D

Witajcie:)

Na początek mam dla Was makijaż, który zmalowałam na konkurs u Kosmetycznej Hedonistki, temat "pory roku" można było stworzyć jedną prace, a że ja nie mogłam się zdecydować, co wybrać postanowiłam twarz podzielić sobie na połowę:) Jakby nie było mamy dwoje oczu, więc jedno oko na Maroko, drugie na Kaukaz i oto zima z latem:

Wszystkim którym podoba się makijaż i chcieli by mnie wesprzeć w konkursie, możecie oddać na mnie głosy, każdy Wasz głos przybliża mnie do wygranej i jest dla mnie ogromnym wsparciem, wystarczy wejść TUTAJ i kliknąć lubię to! Z góry serdecznie dziękuje:)

Kwiatki i płatki malowałam farbkami akrylowymi:)

I druga wiadomość dla Was to wczoraj dostałam pierwszy mail ze współpracą, ale była dla mnie to miła niespodzianka, ale różni się trochę od takich znanych, bo nie będę otrzymywać kosmetyków,ale pisać artykuły na stronę i niespodziewanie mój pierwszy artykuł już jest zapraszam do poczytania, mam nadzieję, że Wam się spodoba, bo nie wiem czy takie pisanie jest dla mnie:) 


A teraz życzę Wam miłej nocki, buźka:*

12 komentarzy:

 1. Makijaż świetny i artykuł tak samo ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. przecudny ten make up i z jednej i z drugiej strony buzi:) oczywiście kliknięte:)powodzenia w konkursie! i gratuluję współpracy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczarowałaś mnie :D Świetna praca! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjna praca!! :) a artykuł świetny! :) Pozdrawiam:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Urzekły mnie te kwiatuszki, oczywiście zalajkowane no i Gratuluję współpracy

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję współpracy, a makijaż jest przepiękny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. gratuluję współpracy i życzę powodzenia w konkursie:)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy